„ Jako pierwsi i jedyni w Polsce utworzyliśmy Przedszkole CENTRUM LOGOPEDYCZNEGO wyręczające rodzinę w codziennej stymulacji i terapii. Oprócz podstawy programowej zapewniamy naszym dzieciom codzienne wsparcie logopedy, pedagoga, psychologa oraz dodatkowe zajęcia WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU. Opiekę nad dziećmi sprawuje wyłącznie kadra pedagogiczna. Pracujemy w oparciu o weryfikowany od ponad 25 lat program autorski Jolanty Falany - Kozłowskiej, stale wzbogacany”

mgr Bogumiła Karasek - Sajbor

Dodano przez: apex w dniu 27/03/2014

mgr Bogumiła Karasek - Sajbor - pedagog, logopeda - absolwentka pedagogiki o specjalności praca socjalna i opiekuńczo - wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowych studiów logopedycznych na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, Certyfikowany Muzykoterapeuta Komórkowy. Od 4 lat pracownik Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Centrum Logopedyczne w Jastrzębiu-Zdroju oraz współpracownik publicznych przedszkoli i szkół na terenie Jastrzębia.  Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy, niedosłuchem, rozszczepem podniebienia, jąkaniem. W celu dalszego doskonalenia rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
Autorka wielu artykułów o tematyce logopedycznej. Poszerza swoja wiedzę akademicką biorąc udział w organizowanych kursach i szkoleniach.

Ukończyła kursy:

    „Kinezjologia Edukacyjna - Metoda Dennisona" I stopień

    szkolenie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

    szkolenie z zakresu wczesnej stymulacji logopedycznej

    szkolenie z zakresu jąkania u dzieci w wieku przedszkolnym

P.W.D. Poradnia logopedyczna Hurtownia logopedyczna
wykonanie: strony internetowe Radomsko