„ Jako pierwsi i jedyni w Polsce utworzyliśmy Przedszkole CENTRUM LOGOPEDYCZNEGO wyręczające rodzinę w codziennej stymulacji i terapii. Oprócz podstawy programowej zapewniamy naszym dzieciom codzienne wsparcie logopedy, pedagoga, psychologa oraz dodatkowe zajęcia WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU. Opiekę nad dziećmi sprawuje wyłącznie kadra pedagogiczna. Pracujemy w oparciu o weryfikowany od ponad 25 lat program autorski Jolanty Falany - Kozłowskiej, stale wzbogacany”

mgr Patrycja Kwintal

Dodano przez: apex w dniu 27/03/2014

mgr Patrycja Kwintal - pedagog, logopeda, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Pedagogika Pracy Socjalnej i Opiekuńczo - Wychowawczej oraz podyplomowych studiów logopedycznych na kierunku Logopedia z Terapią Pedagogiczną i Glottodydaktyką na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, Certyfikowany Muzykoterapeuta Komórkowy.

Od 2007 roku pracownik Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Centrum Logopedyczne w Jastrzębiu-Zdroju oraz współpracownik publicznych przedszkoli. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży i osób dorosłych z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, jąkaniem, niedosłuchem oraz z dysleksją. Autorka publikacji na stronie internetowej www.logopedia.pl.
Członek Zespołu Doskonalenia Logopedów w Jastrzębiu-Zdroju, poszerza swoja wiedzę akademicką biorąc udział w organizowanych kursach i szkoleniach:

    wczesna stymulacja rozwoju mowy u dzieci w wieku 0 - 3 lat

    jąkanie u dzieci w wielu przedszkolnym

    wczesna profilaktyka logopedyczna - zabawy logopedyczne

   wspomagające rozwój mowy i komunikacji dziecka - alternatywne metody terapii logopedycznej

    emisja i higiena głosu z elementami dykcji

    opieka logopedyczna od poczęcia

    masaż logopedyczny

P.W.D. Poradnia logopedyczna Hurtownia logopedyczna
wykonanie: strony internetowe Radomsko