„ Jako pierwsi i jedyni w Polsce utworzyliśmy Przedszkole CENTRUM LOGOPEDYCZNEGO wyręczające rodzinę w codziennej stymulacji i terapii. Oprócz podstawy programowej zapewniamy naszym dzieciom codzienne wsparcie logopedy, pedagoga, psychologa oraz dodatkowe zajęcia WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU. Opiekę nad dziećmi sprawuje wyłącznie kadra pedagogiczna. Pracujemy w oparciu o weryfikowany od ponad 25 lat program autorski Jolanty Falany - Kozłowskiej, stale wzbogacany”

Anna Musiolik

Dodano przez: apex w dniu 04/05/2015

Anna Musiolik ­absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyła studia wyższe o specjalności wychowanie fizyczne oraz wychowanie fizyczne z gimnastyka korekcyjną Zakończyła również naukę na studiach podyplomowych o kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Ukończone kursy:
kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness
kurs ratownika młodszego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
specjalność w prowadzeniu zajęć gimnastyczno – korekcyjnych

Przebieg kariery zawodowej:
praktyki w przedszkolu, w szkole podstawowej, gimnazjalnej, liceum ogólnokształcącym jako n- el wych. fiz. i gimnastyki korekcyjnej praca w SP 17 w Żorach na stanowisku n­el wych. fiz. praca w handlu i biurze 

Prywatnie mama 2 letniej córeczki.
Zainteresowania: sport (piłka ręczna), podróże, muzyka

P.W.D. Poradnia logopedyczna Hurtownia logopedyczna
wykonanie: strony internetowe Radomsko